Potkan
úvod

PF 2012

Všem milovníkům potkanů a nejen jim přejeme spoustu štěstí, lásky a zdraví do Nového roku ♥

 

Smutný měsíc...

Začal podzima, zima a sychravo a tato nálada se vkradla i k nám...

30.9. Usnul náš Gloglo Od Krisicy. Příčinou bylo stáří, slabé nožičky a celková sešlost. Sbohem můj raplíčku,bojovníčku...

 

16.10. svůj boj s nádory dobojovala Goya Od Krisicy. Pořád mi v kleci strašně chybí, když dávám piškot, hledám, abych jí dala taky.. Sbohem moje heboučká kravičko.

 

Tento den byl pro nás dvojitě smutný, svou poslední cestu absolvoval také náš Puleček... Natrix of Gremleen´s , nejhodnější plyšáček, mazlíček a měkký kožíšek, s velkým srdíčkem. Dlouho jsme bojovali s abcesy, ale ukázal mi, že je jeho čas... Sbohem můj úžasný Pulečku, moje srdíčko..

Bydlení

Jelikož kvůli zvýšenému riziku respiračních a jiných onemocnění, které se mezi chovateli a majiteli zvířat snadno šíří, přijímáme návštěvy pouze vyjímečně (přeléčovat celý chov je opravdu náročné), pokusím se Vám bydlení myšáků u nás maličko přiblížit alespoň fotodokumentací :)

Narozeniny a půl-narozeniny :)

13.8.2011: Nesmím zapomenout poblahopřát našemu "Gyzmovi" -Einstein Elf Potkanviv oslavil předevčírem 2 ročky - Gyzmičko přejeme ti vše nej, ať ti zdravíčko vydrží.
Také slavíme "půlvýročí" - Natrix of Gremleens "Šulu" slavil 10.2. dva a půl ročku.
Miláčci naši, jsem rádi že Vás máme :-*

V červnu (25.6.) také oslavila nádherné 3 roky naše Kej-Kej , celým jménem JouJou of Navel. Sluníčko naše pažravé se dožilo 3 let v plném zdraví! Blahopřejeme Kej ♥

Foto z oslavy :


Miminkaaa :)

4.8.2011 : Dnes v odpoledních hodinách ne narodilo spoustu uzlíčků našemu miláčkovi Tlustíčkovi :) Více informací v sekci "K odběru"

Úpravy na stránkách

Naši kluci i holky mají nové "profilovky" :) Postupně budu přidávat více informací ke každému (info se zobrazí po rozkliknutí fotky)

Anketa

Připravila jsem si pro Vás 2 malé ankety :) Pokud se ankety chcete zůčastnit, stačí rozkliknout článek. Děkujeme!

 

1.5.2011 - Spuštěny nové stránky :)

Práce na nových stránkách stále probíhají, avšak již se nám rýsují :)  Chtěla bych tímto velice poděkovat Šárce z Moonbarks za nesmírnou trpělivost a ochotu!

Snad se Vám nové stránky budou líbit ;)

« | 1 2 3 | »

 
TOPlist
 

 
(c) 2011-2014 Od Krisicy. Všechna práva vyhrazena. | Tvorba www