Potkan
úvod

Stáří potkana v lidských letech

Napadlo Vás někdy jak je starý Váš potkan v přepočtu na lidský věk?

V této tabulce si to můžete přečíst Smile

 

Na úvod upřesním, že laboratorní potkani se dožívají 2-3 let (průměrně 2,5) a tuto tabulku neberte doslova, byla vymyšlena na základě přiblížných výpočtů; cituji "just for fun"

Miminka poprvé nafoceny! :)

Naši úžasní krtečci mají své první fotky Smile

 

Album vrhu U : http://krisica.rajce.idnes.cz/Vrh_U_s_VP

Album vrhu V: http://krisica.rajce.net/Vrh_V_s_VP

 

                     

100 fanoušků :)

Ch.s. Od Krisicy dosáhla hranice 100 fanoušků na naší Facebookové fan-page. Moc děkuji, velice si toho vážím. I nadále na našem Facebooku budou zveřejnovány novinky a připravuji také videa ze života myšáků, miminek a pokud budou myšáčci spolupracovat tak i zdokumentování etologie potkaní skupiny. V plánu jsou i občasné soutěže. 

 

Budu ráda pokud se k nám připojíte :) (vstup do Fan-page po kliknutí na obrázek) 

 

Máme miminka!

17. 1. se po dlouhé době v Ch.s. Od Krisicy začlo opět ozývat pískání mrňousků Smile Na světě jsou vrhy "U" a "V" - více v sekci "k odběru" 

Tlustinka...

5.9. brzy ráno prohrála svůj boj naše nejhodnější, nejmilejší, nejtrpělivější mazlinka Tlustinečka.. Pozdravuj za duhovým mostem Tlustínku, budeme na tebe navždy vzpomínat :(

 

5. narozeniny !!!

Naše chs oslavila 14.8.2012 5 let své existence!!!

 Foto z oslavy po kliknutí na fotku! 

Nový přírustek :)

Vítá Vás náš nový přírustek - Čiko (Dumbo, manx (bezocasý), černý, spotted, variegated, down-under ) z hobby chovu mého kamaráda. 

Nové fotoalbum

Prohrábla jsem staré foto z telefonu a vzniklo nové , pro mě hodně nostalgické album. Pro všechny , kdo mají Facebook : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.397911610219868.100634.222667707744260&type=1

...a Paleček tatínkem!

Náš nahatý ušatý prdelatý Paleček alias proboha je NAHÝ, alias estébácký práskač :D se bude ucházet o ruku Auberdine Destiny´s choice , která k nám zavítala z Chs Mouseville :) Očekávají se překrásní fuzíčci, držte palce Wink Začínáme krýt od 7.4.

Qizzinka maminka:)

Kryjeme na vrh T! Tatínkem se stane (doufejme) Melmen Beris, takže čekáme vlh pný rusáčků :) 

« | 1 2 3 | »

 
TOPlist
 

 
(c) 2011-2014 Od Krisicy. Všechna práva vyhrazena. | Tvorba www